Account Executive

Twoje codzienne zadania:

  • Współpraca i budowanie relacji z klientami agencji
  • Przygotowywanie estymacji kosztów
  • Przygotowywanie i prowadzanie prezentacji
  • Monitorowanie zewnętrznych i wewnętrznych kosztów danych projektów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Monitorowanie jakości i terminowości prowadzonych projektów
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami agencji: event, kreacja, motion, IT
  • Opracowywanie podsumowań i rozliczanie projektów
  • Analiza konkurencji dla klientów agencji

Szukamy osoby, która:

  • W codziennym działaniu da radę sprostać powyższym wyzwaniom
  • Ma minimum 1 rok doświadczenia w realizacji projektów interaktywnych (strony internetowe, kampanie reklamowe) zdobyte w agencji reklamowej lub po stronie Klienta
  • Zna środowisko i trendy digital marketingu
  • Potrafi komunikować się bardzo sprawnie, precyzyjnie i w miarę bezkonfliktowo zarówno z pozostałymi pracownikami agencji jak i ze swoimi klientami
  • Jest skrupulatna i obala twierdzenie, że człowiek nie funkcjonuje poprawnie w trybie multitasking
  • Nie blokuje jej presja czasu
  • Sprawnie planuje i organizuje swoją i innych pracę

W zamian znajdziesz u nas:

  • Możliwość pracy dla największych marek w Polsce i za granicą
  • Zespół inspirujących współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny program sportowy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego/ portfolio/linka do autoprezentacji na adres: kariera@vmr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."