Art Director

Twoje codzienne zadania:

  • Współtworzenie koncepcji i kreacji do kampanii marketingowych
  • Przygotowywanie i tworzenie pełnych brandingów
  • Tworzenie projektów graficznych materiałów reklamowych z obszarów komunikacji: Digital ATL, BTL w tym; między innymi:
    - Projektowanie stron www na podstawie specyfikacji
    - Projektowanie aplikacji mobilnych na podstawie specyfikacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji (strategia, copywriterzy) w zakresie prowadzonych projektów

Szukamy osoby, która:

  • Ma doświadczenie na stanowisku art directora albo projektanta
  • Posiada portfolio, którym się pochwali i co najmniej dwuletnie doświadczenie, które udokumentuje
  • Ma wysoką kreatywność i znakomity zmysł estetyczny
  • Zna zasady i ma doświadczenie we wdrażaniu UX, UCD, RWD
  • Biegle posługuje się pakietem Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Radzi sobie znakomicie z łączeniem działań Digital z ATL i BTL
  • Ma praktyczną wiedza z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku DTP
  • Ma nietuzinkowe podejście w kreowaniu contentu graficznego
  • Jest samodzielna w działaniu i ma umiejętność zarządzania zespołem
  • Sprawnie realizuje briefy
  • Potrafi myśleć językiem marki oraz potrafi wyczuć jej charakter
  • Jest sumienna i zaangażowana w swoją pracę

W zamian znajdziesz u nas:

  • Możliwość pracy dla największych marek w Polsce i za granicą
  • Zespół inspirujących współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny program sportowy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego/ portfolio/linka do autoprezentacji na adres: kariera@vmr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."