Zdrowy styl życia i sport nie są nam obce, dlatego z przyjemnością podjęliśmy współpracę z jednym z największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Specjalnie dla firmy Kupiec VMR przygotował wyjątkową kampanię, w której promuje nową linię specjalistycznych produktów dla sportowców.

W ramach akcji stworzyliśmy stronę internetową poświęconą tematyce sportu i właściwego odżywiania, na której znajdują się nie tylko historie sportowców różnych dyscyplin, ale także opisy produktów spożywczych z linii MoveOn - stworzonej z myślą o sportowcach dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych.

Social media
międzynarodowe

W ramach kampanii powstały trzy wersje językowe strony internetowej: polska, angielska oraz francuska. W tych krajach prowadzimy również kampanię w social mediach. Facebook, Pinterest, Instagram i YouTube – to za ich pomocą promujemy produkty Move On i zachęcamy ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Ambasadorzy
moveon

Do udziału w kampanii zaprosiliśmy ludzi, którzy na co dzień zajmują się sportem i nie wyobrażają sobie bez niego życia. To właśnie z ich pomocą powstał MoveOn Team, który jest doskonałą motywacją i wsparciem dla początkujących sportowców. Ambasadorzy MoveOn to ludzie pełni pasji i sportowego ducha, którzy wiedzą jak ważna w życiu sportowca jest dieta.

Oryginalny system
nawigowania

Nowoczesny system nawigowania stroną internetową umożliwia użytkownikom szybkie dotarcie do potrzebnych informacji i odnalezienie produktów dopasowanych do ich potrzeb. Ułatwia także przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi blokami tematycznymi, dzięki czemu całość jest przejrzysta i czytelna.

Wyniki kampanii
komunikacji w kanałach społecznościowychwolumen aktywnych fanów marki
na oficjalnym profiludedykowanych
ambasadorów marki